işinizin ve çalışanınızın güvenliği bize emanet
Tlf: (555) 697 1622 / (262) 321 1319

Hizmetlerimiz

Rehber Ve Danışmanlık

İş yerinde gerçekleşen çalışma, işyerinin geleceği hakkında ve iş güvenliği konularında tavsiyede bulunma ve gerekli tedbirleri belirleme hizmetidir.

Devamını Oku

Risk Analizi

İş yerlerinde var olan ya da dışarıdan gelebilecek tehlikelerin, işçilere, işyerine ve çevresine verebileceği zararların tespitinin yapılması risk analizi hizmetidir.

Devamını Oku

Çalışma Ortamı Gözetimi

İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı gereği yapılması gereken periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlama ve uygulamalarını kontrol etme hizmetidir.

Devamını Oku

Eğitim ve Bilgilendirme

İşyerlerinde sağlıklı ve güvenlikli bir ortam oluşturmak için, çalışanlara gerekli iş güvenliği eğitimi verilmesi ve sürekliliğinin sağlanması hizmetidir.

Devamını Oku

Acil Durum Planlaması

Acil Durum Planlaması, meydana gelebilecek yangın, deprem, sel vb. doğal afetler ile sabotaj gibi büyük hasara sebep olabilecek risklerle mücadele edilmesi için gerekli tedbirlerin yasal mevzuatlara uygun olarak alınması hizmetidir.

Devamını Oku

Hukuki İşlemler

İş kanunu; danışmanlık ve eğitim hizmetleri, dokümantasyon uygulamaları, inceleme ve raporlama işlemleri ile hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesi konularında hukuki danışmanlık verme hizmetidir.

Devamını Oku

Diğer Birimler ile İşbirliği

İşyeri hekimi ve gerekli birimler ile birlikte iş kazaları ile ilgili değerlendirme yapmak, tehlikeli olayın tekrarlanmaması için inceleme yaparak gerekli önleyici faaliyet planlarını hazırlama ve uygulamaların takibini yapma hizmetidir.

Devamını Oku

İşyeri Hekimi

Deneyimli iş yeri hekimlerimiz ilgili kanuna göre tüm işyerleri için hekim bulundurma zorunluluğunuzu karşılamaktadır.Ayrıca çalışanların her türlü sağlık sorunu ile yakından ilgilenerek işyerinde oluşabilecek sağlık sorunlarını inceleme hizmetidir.

Devamını Oku

Mail: iletisim@yuceisguvenligi.com
Mail: kahraman@yuceisguvenligi.com

Telefon: (262) 321 13 19
Telefon: (555) 697 16 22

Adres: Ömerağa Mh. İstiklal Cd. No:90 Baruksal İş Merkezi 4/17 İzmit/KOCAELİ

facebook.com/yuceisguvenligi
twitter.com/yuceisguvenligi